Wanderfit Premium

Není čas ztrácet čas! Kromě klasického cvičení u nás ve studiu nabízíme prémiovou službu Wanderfit Premium aneb trénink EMS u vás doma či v kanceláři. 

EMS je nejefektivnější cvičení současnosti. Už dvacet minut týdně nahradí hodiny strávené v posilovně. Procvičíte celé tělo a uleví se vám od bolesti zad, která je typická pro osoby vykonávající sedavé zaměstnání.

Služba Wanderfit Premium je tedy ideální, pokud  jste časově vytížení, nebo se vám prostě jen nechce na trénink EMS dojíždět.

 

Jak začít?

Trénink si rezervujte on-line, prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky. Trénink vám potvrdíme a ve stanoveném termínu a na vámi zvolené místo přijede náš certifikovaný trenér, který s sebou přiveze vše potřebné. ZDARMA vám zapůjčíme speciální obleček, bez kterého se při tréninku neobejdete. Kompletní trénink včetně převlečení trvá maximálně 30 minut.

A výsledky na sebe nenechají dlouho čekat! První změny na sobě uvidíte už za pět až osm týdnů.

Náš tip: Máte zahradu? Trénink EMS můžete absolvovat i venku, na čerstvém vzduchu a pod širým nebem. Cvičení venku skýtá nespočet benefitů v oblasti fyzického, psychického a duševního zdraví. Sluneční paprsky poslouží k přeměně a tvorbě některých hormonů a vitamínů. Zelená barva v podobě trávy, stromů a dalších rostlin, kterými budete obklopeni, má vysoce relaxační účinky.

A na co se nás ještě ptáte?

Oblečete si speciální obleček a trenér vám na větší svalové skupiny umístí elektrody, které pomohou vyvolat silnou a intenzivní svalovou kontrakci. Následně dvacet minut provádíte jednoduché cviky, které zvládnou i začátečníci. Není potřeba mít skvělou fyzičku. Cviky děláte v době čtyřsekundových impulzů, následuje stejně dlouhá pauza. Intenzitu impulzů na jednotlivých partiích vám trenér nastaví dle vašeho přání.

Cviky jsou jednoduché a zvládnou je i začátečníci, kteří nikdy nebyli v posilovně. Pokud však máte kardiovaskulární onemocnění, poraďte se o vhodnosti cvičení se svým lékařem.

Trénink není bolestivý. Pokud by vám však byla intenzita impulzů nepříjemná, vždy můžete požádat trenéra o její snížení. A to jak celkové, tak na jednotlivých partiích. Nebojte se proto s trenérem komunikovat!

Službu Wanderfit Premium můžete využít kdekoliv po Brně. Rádi za vámi dojedeme i za hranice Brna. Cena za dopravu je 5 Kč za každý kilometr za Brnem.

Odpovědi na další otázky naleznete zde.