Wanderfit Premium

Není čas ztrácet čas! Kromě klasického cvičení u nás ve studiu, nabízíme prémiovou službu WANDERFIT PREMIUM aneb trénink EMS u vás doma či v kanceláři. 

Službu WANDERFIT PREMIUM můžete využít, ať už jste časově vytížení nebo se vám prostě jen nechce na trénink EMS dojíždět. 

Trénink si rezervujte online, prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky. Trénink vám potvrdíme a poté ve stanoveném termínu a na vámi stanovené místo přijede náš certifikovaný trenér, který s sebou přiveze vše potřebné. ZDARMA vám zapůjčíme speciální obleček, bez kterého se při tréninku neobejdete. Kompletní trénink včetně převlečení trvá maximálně 30 minut.

Náš tip: Máte zahradu? Trénink EMS můžete absolvovat i venku, na čerstvém vzduchu a pod širým nebem. Cvičení venku skýtá nespočet benefitů v oblasti fyzického, psychického a duševního zdraví. Sluneční paprsky poslouží k přeměně a tvorbě některých hormonů a vitamínů. Zelená barva v podobě trávy, stromů a dalších rostlin, kterými budete obklopeni, má vysoce relaxační účinky.